Львівська обласна державна адміністрація та Служба у справах дітей ЛОДА, а також Львівський обласний центр соціальних служб у співпраці із Благодійним Фондом «Галицька Фундація» та Кафедрою соціології та соціальної роботи НУ «Львівська політехніка» завершили  онлайн зустрічі у Літній школі молодого соціального лідера.

Мета проведення Літньої школи –  презентувати концепцію формування успішного молодого соціального лідера шляхом навчання на одній із трьох спеціальностей – Соціологія, Соціальна робота, Соціальне забезпечення.

Справді необхідними сьогодні є соціальні спеціальності, адже дуже важливо формувати комфортні, рівні та доступні умови для усіх у нашому суспільстві. У сучасному світі діє модель людина-людині, тож наше завдання мотивувати майбутніх фахівців та продемонструвати перспективи розвитку для усіх креативних осіб.

Тому, аби молоді люди обирали сучасну, затребувану і конвергентну професію, варто об’єднати зусилля навчальних закладів, державних органів та громадського сектору.

У перший день офіційного відкриття подію відвідало близько 100 учасників, а це потенційні абітурієнти, гості,  викладачі кафедри, колеги та партнери. Особлива подяка усім молодим людям, які завітали, а також їхнім батькам та педагогам, які долучилися онлайн з різних куточків України (Запоріжжя, Кривий Ріг, Ірпінь, Львів, Харків, Стрий, Жовква, Рава-Руська, Самбір, Кам’янка-Бузька, Броди та ін.).

До вітального слова запросили директора Інституту соціальних і гуманітарних наук професора Турчин Ярину, яка зазначила про свою підтримку у всіх починаннях кафедри. Завідувач кафедри соціології та соціальної роботи доцента Клос Лілія, запевнила, що соціальні спеціальності сьогодні затребувані, а 20річний досвід допоможе мотивувати майбутніх спеціалістів. За допомогою відео-зв’язку з учасниками зустрілася доцент кафедри досліджень миру та конфліктів, директор Центру канадсько-української дружби Університету Манітоби (Канада) д-р Морін П. Флагерті.

Окрім того, учасників привітали начальник служби у справах дітей ЛОДА Володимир Лис  та виконавча директорка Благодійного Фонду «Галицька Фундація» Крушельницька Софія. Зазначивши, що у період реформ децентралізації та деінституціалізації дуже важливо підтримувати зв’язок громада-фахівець-людина, адже лише так ми створимо комфортне та доступне суспільство.

Дякуємо кожному, хто ці 4 дні був з нами, особливо нашим гостям та учасникам!

У четвер наша виконавча директорка Sofia Krushelnytska модерувала день соціальної роботи і ми ще раз переконалися, що ця спеціальність неможлива без великої любові до того, що робиш

Окрема подяка директору Львівський Обласний Центр соціальних служб Ярослав Бордіян , в.о. директора БФ «Відкриті очі» компанії SofteServe Вікторія Міщук, керівнику РЦ «Назарет» Тарас Потурай

У п’ятницю нашу велику команду привітав заступник голови Львівська обласна державна адміністрація Загайний Віталій

Також про свій досвід розповів начальник служби у справах дітей ЛОДА Volodymyr Lys

А також національний експерт з організації надання соціальних послуг Програми U-LEAD з Європою німецького товариства з міжнародного співробітництва (GIZ) керівник департаменту соціального захисту Львівської облдержадміністрації у 2017-2021 рр. Наталія Кузяк, представник Головне управління пенсійного фонду України у Львівській області О. Сафін та Корнат Андрій (Kornat Andriy) керівник Комунальний заклад Львівської обласної ради “Центр моніторингу соціальних програм та контролю за призначенням і виплатою допомог

Дякуємо нашим партнерам за цікавість, співпрацю і дружбу

І сподіваємося, що кожен абітурієнт зробить правильний вибір, а соціальна система отримає підтримку від нової генерації фахівців!