Весняний Благодійний Бал – це особлива подія, яка є продовженням проекту “Галицька Школа Лідерства” та початком нового особливого етапу!

2 березня о 19:00 вперше до Буська завітає співачка, скрипалька та переможниця міжнародних конкурсів Оксана Муха із особливою програмою, щоб розпочати весну. Також вперше у місті відбудеться Весняний Благодійний Бал на підтримку майбутнього районного Молодіжного центру. Запрошує на Бал благодійний фонд  «Українська Галицька Фундація», який є ініціатором та організатором події. Також у програмі смачний фуршет, благодійний аукціон, цікаві гості, музика та танці, весняна фото-зона та фотограф. Розважатиме гостей драйвовий дует ведучих зі Львова «ВлаТар». Придбавши квиток ви отримаєте чарівний вечір, а ще допоможете створити у своєму місті простір, де навчатимуться та розвиватимуться ваші діти!

Усе це відбудеться 2 березня (субота) в ресторані «Classiс». Кількість місць обмежена – тому поспішіть отримати свій квиток у казку! Тут будуть усі, тільки в цей вечір і у цьому місці!

Квитки можна придбати у Народному Домі вже сьогодні.