Цю весну Благодійний Фонд «Українська Галицька Фундація» розпочав Весняним Благодійним Балом «Вперед у казку!».

3 березня у Буську, в ресторані «Classic», бущани та гості міста зібралися із особливою метою – створення районного Молодіжного центру та залучення місцевої громади до змін.

Молодіжний Центр – це місце, що поєднає у собі комп’ютерний клас, курси іноземної, зустрічі із мандрівниками та відомими діячами, медіатеку, дитячий майданчик та навіть кав’ярню. Ідея започаткувати такий центр виникла  ще під час проекту «Галицька Школа Лідерства». Адже саме за час літніх освітньо-розважальних таборів, де діти із усього Буського району навчалися та реалізовували власні маленькі проекти, стало зрозуміло, що їм бракує «місця зустрічі». Тому команда «УГФ» довго «виношувала» план, формувала проект та шукала приміщення. І вже минулої зими таки знайшовся «майбутній дім» для цілого покоління лідерів. Координатори проекту сподіваються, що там буде зручно, цікаво й пізнавально усім дітям та дорослим.

Весняний Благодійний Бал…

Уся подія планувалася Фундацією як така, що буде першим вагомим кроком та публічною заявою у створенні сучасного осередку для розвитку та дозвілля дітей і молодію На   Бал завітала чарівна Оксана Муха, українська співачка та скрипалька. Вона зробила свій благодійний внесок у це свято – перетворила його у справжню Співочу Казку.

Розпочали Весняний Бал 9 пар балету «Арніка», які додали події вишуканості та ритму. Продовжив урочисте відкриття Володимир Бак, заворожуючим звуком скрипки,  а розважав гостей балу – львівський дует «ВлаТар».

Окрім того, команда БФ «УГФ» підготували презентацію фонду й проекту. Голова БФ «УГФ» Валентина Ведровська привітала гостей і подякувала за небайдужість, адже сама родом із села Соколівка Буського району. Тому вона,як ніхто, розуміє, що молодь повинна мати можливість і місце для навчання і розваг. Тож вже під час Балу відбувся Аукціон Меценатів, де гості свята могли придбати лот, а кошти віддати на початкові роботи у центрі. БФ «УГФ» вдячний кожному, хто долучився, адже це – майбутнє наших з вами дітей!

А ще гостей чекала весняна фотозона та професійний фотограф Андрій Маленко, який перетворив справжні емоції у фото-спогади.

Вальсували гості також і під чарівну мелодію саксофона Анатолія Годзовського, а маленькою окрасою свята стала пісня Тетяни Турчиняк. Додамо, що усі, хто допомагав творити цю особливу весняну подію погодилися допомогти на благодійних засадах. Тому, вже найближчим часом «УГФ» розпочне ремонтні роботи у майбутньому центрі, а ще шукатиме назву для Молодіжного Центру. Команда фонду чекає на ваші ідеї та будь-яку допомогу з ремонтом!

Окрім того, «Українська Галицька Фундація» закликає слідкувати за їхніми подіями, бо вже  зараз вони набиратимуть нову команду лідерів на майбутні проекти! Можливо, цими щасливчиками станете саме Ви!

Автор: Софія Крушельницька