#В_Буську були найкрутіші, найвеликодніші, найзапальніші #Великодні_Забави !
Бо забави були від молоді для молоді‼️

Бущани та гості зустрілися на площі перед Палацом графа Бадені  у Буську 2️9 квітня
щоб святкувати воскресіння господнє в українських традиціях, з музикою, пасхальними забавами, гаївками, а потім навіть танцями! Зібралися із ініціативи великої групи небайдужих – це Галицька Фундація, УНСО м. Буськ, НВР «Правий сектор» м. Буськ, Пласт Осередок Буськ та учнівський парламент Буська.  Це була чудова можливість поринути в українські традиції у колі друзів, сімї та активних молодих людей!

Привітала гостей Голова правління благодійного фонду «Галицька Фундація» Валентина Ведровська. Ведучим свята був  Назар Домбровецький, який тримав  у курсі усіх подій, щоб нічого не пропустити та веселив як дорослих, так і малих.

Свято розпочиналося гаївками для дорослих і наймолодших, щоб долучитися до найсвітлішої традиції великодніх свят. Також по ліву та праву сторону можна діяв ярмарок, де можна було придбати печиво, солодощі та навіть смачно перекусити, також на гостей чекали ароматні напої. Усі страви молодь із шкільного парламенту готувала власноруч.

Урочисто відкрили святкування ансамбль Арніка, із запальними народними танцями. Наступними виступала-співала маленька Буська зіронька – Тетяна Турчиняк та  чарівна Віка Іваничко. Завершив цю особливу частину знову балет Арніка.

Хлопці й дівчата організатори запрошували також діток на майстер-класи – великодні розписи по дисках, розмальовки для маленьких фарбами та фломастерами, також усі охочі могли навчитися або спробувати себе у розписі писанок.

Усюди чувся приємний запах. Це наші польові шеф-кухарі готували справжній український куліш, а недалечко смажили-коптилися на вогні ковбаски. Піст завершили, тому сміливо смакували м’ясом.

Також відбувалася вікторина та маленькі змагання! Розігрували поміж охочими сертифікати на піцу. Так, так! Призи у нас смачні і їстівні! Конкурсів було п’ять і кожна команда, яка була першою отримала сертифікат на суму у 300 грн у піцерію, де разом зможе відсвяткувати перемогу!

Галицька Фундація підготувала для малечі також яскраві наліпки, які можна отримати в їхньому ярмарковому наметі. І ще у нас була яскрава фото-зона, яка підходила під усі селфі!

І вже о 18:00 відкрили  нашу вечірню частину із музикою та танцями для дорослої частини гостей.

Приємно, що є можливість зібратися цілою громадою завдяки ініціативі молодих активних людей, необхідно все більше гуртуватися та давати можливість молоді реалізовувати себе. Тому Галицька Фундація працює над створенням Молодіжного центру у Буську, щоб кожен змін знайти для себе щось цікаве, пізнавальне та корисне!

 

 

 

 

 

 

Автор: Мар’ян Ворончук