БФ «Українська Галицька Фундація» спільно із Службою у справах дітей ЛОДА вже вчетверте організували «Форум Добра» й залучили з області  200 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах. В рамках «Дитячого Форуму», з 11 по 13 травня ( від ГО «Форум видавців») хлопці й дівчата із Львівщини безкоштовно взяли участь в програмі книжкового форуму та власноруч обрали собі книгу. Діти Буського, Бродівського, Жовківського, Пустомитівського, Кам’янка-Бузького, Городоцького районів провели цілий день на Форумі й отримали «особливі» враження, адже дехто вперше побував у Львові.

Із програмками та картами  в руках, діти швидко розбрелися по усій території. Кожен знайшов щось до вподоби: встигли зіграти в ігри, отримати призи та перемоги.  Звичайно,  й обрати собі  книги, бо ж це і була основна ціль поїздки. Задоволені та зморені, вже із яскравими палітурками та цікавими текстами, діти роз’їхалися по домівках.

Минулоріч соціальний проект «Форум Добра» зібрав у Львівському Палаці Мистецтв 570 дітей соціально-незахищених категорій. Це були діти з інтернатів, дитячих будинків, ДБСТ, з багатодітних та малозабезпечених родин, діти з інвалідністю та діти учасників АТО. Проект перетворився на традицію й вже в прийдешньому році обрати власну книгу зможуть й інші діти Львівщини. Бо «Форум Добра» чекає кожного. Яка б не була історія, та  кожен заслуговує на свою книгу…

Також, команда БФ «Українська Галицька Фундація» продовжила  фотовиставку «Подаруй літо – особливим дітям» та благодійний збір коштів на табори для дітей із інвалідністю Роздільського та Буківського інтернатів. На фото можна було побачити усмішки хлопців та дівчат, які чекають на гостей, волонтерів та Своє Літо.