10-13 вересня 2015 року можна вважати моментом, з якого почалось створення «Української Галицької Фундації». Це перша ініціатива, котра не стала останньою.

Тоді навіть уявити не могли, що маленький проект, маленьке бажання принести радість кільком дітям, обернеться у великий та перспективний фонд.

Тим не менше, 160 дітей з інтернатів та дитячих будинків Львівської області мали можливість відвідати Дитячий форум в рамках «22 Форуму видавців».

 

 

Дітям та дорослим, що їх супроводжували було організовано перевезення, харчування та основне: кожен отримав, окрім інших подарунків, свою унікальну книгу! Бо що ж то за «Форум видавців», з якого повертаєшся без новенької книжечки?

“Згадую той час з вдячністю і ніжністю. Ряд збігів обставин і, як виявилось, невипадкових випадковостей. Очі дітей, що горіли радістю та азартом – ось те, що стало і залишається основним мотиватором.”

Валентина Ведровська

На Форум завітали діти з Червоноградської школи-інтернату, дитячих будинків в Журавно та Новому Милятині та шести ДБСТ області.

Нашими волонтерами були чарівні хлопці і дівчата з «Центру опіки сиріт» та Центру сімейного розвитку ‘’Happy Family Club’’ 

Ось так починалась УГФ.

А Дитячий форум тепер стане для нас доброю традицією 😉