У всьому має бути комплексний та стратегічний підхід! Всяка діяльність має мати зміст та якісні довготермінові наслідки.
Фундація направлена на роботу з дітьми, та без дорослих, котрі по-суті і вирішують долю дітей тут не обійтися.

Саме тому 16 грудня 2017 ми провели  перше навчання з основ проектного менеджменту для директорів народних домів, бібліотекарів та активістів Буського району.
Розглянули всі пункти від ідеї до звіту… Зрозуміли етапи формування проекту, в чому різниця між ПРОБЛЕМОЮ та МЕТОЮ, розкрили цінність команди та комунікації… Також – спробували вже на місці визначити проблеми та окреслити кістяк майбутніх проектів учасників.

Тішить те, що люди реально горять своєю роботою і перші думки – це зробити комп’ютерний кабінет, аби дітям було цікавіше та корисніше… облаштувати комфортні умови в народному домі (опалення, крісла, світло…), аби туди приходила громада і якісно проводила свій час. Навчити дорослих щось майстувати своїми руками, аби вони могли цьому вчити дітей…
Дякуємо учасникам за включеність та бажання діяти!

Сьогоднішній день показав актуальність та затребуваність теми і довів, що ми на правильному шляху! Адже діти – це наше майбутнє і саме від дій дорослих залежить, якими вони виростуть, яким сприйматимуть світ і яке життя в ньому виберуть.
Такі тренінги стануть постійними в нашій діяльності. Тому запрошуємо бажаючих розвиватися та діяти до співпраці! Запрошуйте! Ми готові допомагати вам реалізовувати ваші ініціативи та змінювати світ)

Тренер: Валентина Ведровська