11-16 липня 2016 року до Львова приїхали 15 дітей з  Апостолівського дитячого будинку (Дніпропетровська область), що закінчують навчання у закладі.

Завдяки неймовірним людям та нашим партнерам – МБО «Ожина» за підтримки Джинджер Фонду UCEF, підлітки мали можливість відвідати Західну частину України та її серце – славний  Львів з ознайомчим візитом. Протягом тижня, для них будо проведено серію зустрічей із багатодітними сім`ями, де переважають сімейні цінності.  Також – відвідували підприємства та заклади різних професійних направлень. Сподіваємось, що це зорієнтує їхні вподобання у виборі майбутньої професії та надихне до вступу у ВНЗ.

 

“Підтримка молоді важлива та потрібна, а підтримка та виховання молоді, що знаходиться в складних життєвих обставинах – просто вкрай необхідна в першу чергу! Завдяки партнерам УГФ ми мали змогу показати сиротам з Дніпропетровської обл. яка вона “культурна столиця України”. За тиждень діти побачили неймовірну кількість цікавих професій та спробували себе в тому чи іншому амплуа) Рівень мотивації до розвитку та планів на майбутнє, з яким повертались підлітки до сиротинця підтверджує те, що обмінні поїздки позитивно впливають на формування світогляду дітей-сиріт і молоді вцілому. Саме тому плідно працюємо над створенням партнерських мереж Україною, щоб разом реалізовувати цікаві та корисні проекти!”

Христина Видашенко

Президент БО “Міжнародний фонд “Ожина”

 

Найбільше молодим людям сподобалась екскурсія на ТРК «Люкс». Дівчата і хлопці охоче пробували себе в ролі ведучих та журналістів.

 

Також особливо емоціним був день «Екстремального літа від УГФ», який ми провели на Чортових скелях за Львовом, а влаштували нам це свято хлопці з Гірської оперативно-рятувальної служби.

 

А ще провели день за кращим пізнанням та розумінням себе і пограли в трансформаційні ігри у Центрі сімейного розвитку «Happy family club».

 

Ну і, звісно, куди ж без знаменитого львівського сирника та кави? Дякуємо «Львівській копальні кави» за теплу гостину.

 

 

 

Друзі, приїжджайте ще!