Нещодавно команда #Галицької_Фундації та запрошені експерти завершили вже другий он-лайн курс для соціально орієнтованих українців.
На навчання запрошували соціальних працівників, священників, вчителів, бібліотекарів та громадських активістів, які працюють із дітьми в своїх громадах та містах. Для нас важливо було залучити найменші громади у всіх куточках України, адже для роботи з дітьми потрібні ті, хто не нашкодить, хто буде вмотивованим та зацікавленим у змінах.
А все починається з бажання та ідеї!
Тому ми підготували програму із 8-ми лекцій, яка мала чітко дати розуміння, що таке складні життєві обставини та як допомогти дитині, яка тимчасово опинилася в них. Щоб реабілітувати й підтримати цю дитину потрібно розуміти чому виникає  така ситуація, її причини й наслідки для дитини й сім’ї, а ще як знайти правильне рішення в кожній окремій ситуації. Про все це ми розповідали на кожній он-лайн лекції та записали й залишили їх для усіх, хто готовий займатися соціальною роботою у себе вдома.
Наш курс особливий тим, що ми ділимося власним досвідом та знаннями абсолютно безкоштовно, а ще закликаємо вас поширювати наші проекти та ідеї.
“Корпоративне Наставництво: люди можливостей ” – це наш власний проект, про який ми багато розповідали. Але не втомлюємося нагадувати наскільки він важливий в час карантину. Адже цей проект дає можливість дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах або, які навчаються й живуть в інтернатних закладах, соціалізовуватися, профорієнтуватися та отримувати підтримку дорослих, яким можна довіряти.
Для нас важливо створити мережу нашого проекту та охопити найменші громади, адже діти потребують нашої з вами підтримки вже сьогодні!
А тут ми  зібрали усі наші лекції, щоб вам було зручніше почати своє навчання просто зараз🤓
Тому вмикайтеся у вир досвіду, ідей, спілкування та починайте свій проект просто зараз✔️
👥Лекція 8. «Співпраця: Влада-Громада-Бізнес» від Голови правління фонду #ГФ Ведровської Валентини

🤲🏻Лекція 7. «Проект Корпоративне наставництво: люди можливостей» від координаторки

Проект “Корпоративне Наставництво”
Bochan Nastia

🤝Лекція 6. Варіанти підтримки дітей в складних життєвих обставинах від комунікаційниці та заступниці голови правління фонду

Sofia Krushelnytska

👩‍👦‍👦Лекція 5. «Центри підтримки дітей в складних життєвих обставинах» від Світлани Пугач, директорка «

Львівський центр піклування про дітей / Lviv Children Care Center
👮🏻‍♀️Лекція 4. Насильство над дітьми. Як діяти?!

Від старшого інспектора відділу зв`язків з громадськістю Управління патрульної поліції Львівщини

Yuliya Skulska

( Таравська)

👶🏻Лекція 3. «Психологія дітей, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах»

наша спікерка – Софія Музика психологиня

Львівський міський центр соціальних служб «Між нами»

»

🔍Лекція 2. «Оцінка потреб дитини та сім’ї; Алгоритм дій» від координаторки проекту «БЕЗМЕЖНІ: інклюзія в громаді»

Галя Галайко
❓Лекція 1. “Що таке СЖО? Ситуація на Львівщині» провела начальник методичного відділу Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді Наталія Тибура
Автор: Мар’ян Ворончук