В суботу 3 листопада в приміщенні  Народного Дому у Буську  БФ «Українська Галицька Фундація» організувала І Форум Лідерів Надбужжя для школярів усього району. На Форум завітали близько 200 учасників, віком 11-16р .

І Форум Лідерів Надбужжя – це частина проекту «Галицька Школа Лідерства», який був у сотні найкращих під час національного телешоу «Нові лідери». Окрім того, це ще один крок до створення Молодіжного центру у м. Буську. Адже «Українська Галицька Фундація» набирає команду для подальшої проектної діяльності ще й в інших населених пунктах. Основна мета заходу – розвиток лідерських якостей, відповідальності, громадської активності. Щоб надати дітям своєрідний «квиток до успіху» – познайомити з успішними людьми та прикладами якісної діяльності, дати знання в таких сферах, як проектний менеджмент, залучення людей, командотворення, лідерство і т.д.

Подія явл’яється завершальним етапом літнього табору від «Галицької Школи Лідерства» для дітей Буського району. Під час форуму учасники представили результати проектів, які вони зреалізували опісля табору у своїх населених пунктах. Змагалися у креативності та активності три команди: ЕКО-перемога із Соколівки, ЕКО-друзі із Кутів та Шкільні сміттєжери із Ожидова. За серпень-жовтень діти сформували свої ідеї в проекти та знайшли шляхи, щоб вони стали реальністю. У співпраці із своїми шкільними товаришами, вчителями та односельчанами командам вдалося навіть більше, ніж вони планували. Ведучою свята була ще одна школярка із міста Буськ, динамічна Анастасія Гачкевич. Яка вміло ставила питання, шукала цікаві відповіді та надзвичайно природно чулася на сцені.

Гостями свята лідерів та почесним журі були представники влади та бізнесу. Заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук поділилася із дітьми своєю історією успіху та труднощами на професійному шляху. Голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз привітав талановиту молодь та зазначив, що саме ці діти лідери району і країни у майбутньому. Заступник голови Буської райдержадміністрації Тетяна Сай наголосила на важливості віри у себе, а Голова Правління БФ «Українська Галицька Фундація» Валентина Ведровська не лише модерувала панельну дискусію, а й підсумувала – усе можливо.

Опісля відповіли на питання лідери команд, Анастасія Ківа, Тетяна Вороновська та Андріана Прийма. Дівчата розповіли про свої переживання, відповідальність лідера та участь у проекті. В наступному блоці команди учасники представили аудиторії із однолітків та журі свої презентації із визначеними критеріями, брендом проекту, бюджетом, шляхом реалізації, результатом та планами.

Поки журі вирішувало, хто ж переміг на сцені виступали місцеві дитячі колективи, а вже через 20 хвилин – прозвучало ім’я переможців.

Сертифікат на дводенну навчально-розважальну поїздку отримала команда із села Соколівка. Та все ж кожен учасник «Галицька Школа Лідерства», тому на тімбілдинг із «УГФ» поїдуть усі 21 учасники.

Усі інші 200 школярів після короткої смачної паузи взяли участь у масштабній інтерактивній грі «Світове кафе» під керівництвом сертифікованого тренера Валентини Ведровської. Тому кожен, хто завітав на Форум зумів відчути себе лідером, проектним менеджером та тим, хто змінює. Діти побачили приклад однолітків, які вже власноруч реалізували власні маленькі проекти, й готові почати творити схожі речі у своїх селах.

У холі Народного Дому біля фото-зони також розмістили й масштабну карту Буського району, аби кожен охочий школяр міг позначити, що саме в цьому населеному пункті мешкають лідери, які прагнуть бути частиною Молодіжного центру. Адже у співпраці можна створити цілу мережу молодих лідерів, які готові змінювати свій район!

Якщо Ви шукаєте, де творяться зміни – то це у БФ «Українська Галицька Фундація»!

Софія Ворончук