Галицька Фундація піддалася впливу святкового настрою і вирішила зануритись в українські галицькі традиції. Саме тому 10 грудня ми спільно з Буським районним відділом культури та пластунами Станиці Красне організували гарну забаву “на Андрія”.

На святі просто яблуку було ніде впасти, адже до нас завітали діти з усого району! А найбільший сюрприз всім гостям приготували вихованці дитячого будину “Добре серце” – вони пригостили всіх смачнючими пампухами, котрі напекли самостійно!

Вишиванки, колядки, веселий сміх та море творчості! Діти спільно з майстрами робили витинанки, декупах, ляльки-мотанки, малювали ангеликів, робили листівки та багато-багто іншого. А виготовлені у цій радісній та позитивній атмосфері вироби поїдуть гріти серця нашим воїнам в АТО.

“Несподіванкою стала велика кількість учасників дійства – більше ста! Незважаючи на не зовсім приємну погоду, та те, що все це відбувалося в Буську вперше, серце раділо, коли ми побачили, що усі із захопленням виготовляють власними руками витвори мистецтва, вкладають краплини душі у ці, на перший погляд звичайні вироби.”

Наталія Сапріянчук

Дуже дякуємо всім хто долучився до цієї ініціативи і щиро сподіваємось, що “Галицькі вечорниці” стануть доброю традицією! Адже це чудова нагода в цікавій формі нагадувати молодим людям про те, якою є душа України. Показувати їм, що розваги можуть бути не тільки за комп’ютером, а і в реальності. Що можна забавлятися без алкоголю, що своїми руками з простих матеріалів можна робити прекрасні речі.

“І найголовніше – дружба та спілкування! Коли приїхали вихованці дитячого будинку та ще й з пампухами, то всі інші їх миттєво прийняли, почали все показувати та водити локаціями. Хоч дитбудинок знаходиться за кілька сіл від районного центру, та стало зрозуміло, що нові знайомства є цікавими для всіх і будуть мати продовження. Це ще раз підтвердило наші думки, що такий метод соціалізації є дієвим.”

Валентина Ведровська

Отже. Всіх зі святами, а ми починаємо планувати наступні “Галицькі вечорниці”!