1-4 червня у Львові проходила найбільша дитяча подія міста – «10-ий Дитячий форум». Цього року в заході прийняло участь 542 дитини з соціально незахищених категорій та 124 особи супроводу з усієї Львівщини. Сталося це завдяки співпраці Благодійного Фонду «Українська Галицька Фундація» та Служби у справах дітей ЛОДА та їх проекту «Форум добра».

На свято завітали діти з Буського, Бродівського, Дрогобицького, Самбірського, Старосамбірського, Кам’янка-Бузького, Городоцького, Жовківського, Радехівського, Перемишлянського, Золочівського, Пустомитівського, Миколаївського, Мостиського, Яворівського районів та учасники зі Львова, зокрема – неповносправні дітки з Мережі освітньо-культурно-соціальних центрів для дітей з особливими потребами, Львівський притулок для дітей та Львівський центр піклування про дітей.

Це були діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти з інвалідністю та діти-вулиці… Вік коливався від найменших по 3-4 рочки і до 16-ти. Вони всі різні, мають різні життєві історії та місця проживання… Та об’єднало їх одне – свято читання, розвитку, розваг та здійснення мрій – «10-ий Дитячий Форум» та соціальна ініціатива «Форум добра».

«Ми вже втретє проводимо таку соціальну акцію в рамках Дитячого Форуму. Тому насамперед хочу подякувати «Форуму видавців» за таку можливість та справжнє свято для дітей! Адже в 2015 році на Форум з нами приїхало 160 дітей, в 2016 – 460, а тепер вже 540!

А що стосується  «Форуму добра», то його основна мета – дітям, які не мають можливості самостійно потрапити на цей захід подарувати таку можливість. Подарувати день свята, позитивних емоцій, «чогось нового»… А також – залучити до читання книг, саморозвитку, сприяти розвитку комунікативних навичок та соціалізації.

Кожна дитина отримала в подарунок одну чи кілька вибраних нею САМОСТІЙНО книг, за що видавці обізвали мене «Книжкова фея». А для комфортного перебування в програмі всім учасникам було забезпечено перекуски та ситні обіди.»

Ініціатор  проекту,

Голова Правління БФ УГФ Валентина Ведровська

З відгуків учасників – проект знову вдався на славу! Велика частина дітей вперше побувала у Львові, не кажучи вже про такий масовий захід! Діти вибирали якісну літературу, домовлялися, торгувалися з продавцями, з радістю виконували завдання на «Дитячому Форумі» та ставали справжніми супер-героями.

А в кінці дня всі прощалися з організаторами «До наступного року!»…

Особливу подяку хочеться висловити тим, хто підтримали цей проект та стали частинкою “кругообігу добра в природі”. Це насамперед – “Форум видавців”, а також – Служба у справах дітей ЛОДА, Департамент освіти та науки ЛОДА, Компанія Innocode та Хлібопекарська компанія “Галицька здоба”.

А особлива подяка видавництвам, котра стали фаворитами у виборі наших дітей! Дякуємо за якісну літературу та знижки, які дозволили придбати ще більше книг!

“Видавництво старого лева”… З ваших книг все почалося у 2015 році 😉 Щиро вдячні!

 

“Коти-вояки” від Видавництва АССА заполонили всю Львіську область!

 

І Видавництво “Теза“, де знаходили для себе книгу навіть хлопчаки бешкетники, що “не люблю я читати!”