Починаємо знайомство з учасниками Першого етапу “Галицької Школи Лідерства”, що відбувався влітку. 25 підлітків з Буського району на 10 днів поринули в атмосферу нефомальної освіти, практичних навичок та пришвидшеного курсу саморозвитку. А зараз – п’ятеро з них вже є організаторами продовження Школи для інших активних щасливчиків з району… Діти ростуть! 😉

Анастасія Гачкевич. Дівчині всього 13 років! А наполегливості, світогляду, бажання, активності, правильних питань стільки, що рідко в 35-40 років таке зустрінеш. Після табору ГШЛ вона ще й стала наймолодшим волонтером на таборі “ІНАКШЕ”, що відбувався в будинку-інтернаті для хлопців з важкими формами неповносправності.
Ось кілька слів, що Анастасія висловила про ГЛШ.

Я завжди мріяла ходити на тренінги, слухати лекції по таймменедженту, психології, хотіла дізнатися, як правильно працювати в команді. Звичайно є спеціалісти, які про це розказують, але в 99% випадків  ДОРОСЛИМ. Ніколи не розуміла чому “дорослі” вважають, що це не для дітей!

Одного безтурботного дня в таборі “Артек”, мені подзвонила мама і розказала дещо дуже цікаве. З посту в Facebook вона дізналася про “Галицьку Школу Лідерства”. З її розповіді, я зрозуміла, що це ідеальний варіант. Була умова – написати твір “Чому я хочу бути лідером? І тут я зрозуміла, що ніколи не задумувалась над цим питанням. Вже згодом я збагнула, що це було не просто завдання, а перший урок – вміти ставити правильні питання.

Надіславши анкету і твір, почалося очікування… Згодом на концерті у моєму місті, я познайомилися з організатором цього табору Валентиною Ведровською. Я дуже переживала!  Заспокоїлась вже після того як, Валентина спитала моє прізвище, щоб переглянути мій твір і вона пам’ятала його! Прочитавши більше 20 анкет вона пам’ятала мій твір! Через декілька днів мамі  подзвонили і сказали, що я пройшла!

Мене дуже радував  той факт,  що декілька днів ми житимемо у Львові,  Це дуже класне  місто з крутою атмосферою.  Мені дуже сподобався формат навчання,  який можна описати одною фразою – ” Свобода – це відповідальність”. В перший день ми пройшли дуже важливу перевірку на пунктуальність, яка забезпечила нам хорошу репутацію. В нас були дуже позитивні, професійні і дуже різні спікери. В них були різні історії, різні точки старту, різні можливості, але всі вони досягли успіху СВОЇМИ СИЛАМИ. Завдяки їм я дізналася різні методи навчання і зарядилась величезною порцією мотивації.
В   Буську було набагато важче, бо  нам потрібно  було застосувати наші  знання.  І ми незважаючи  на різні перешкоди  (відсутність світла, води,  дружності…) за дуже коротки термін зробили один з найкращих фестивалів в історії Буська!
Галицька Школа Лідерства навчила мене правильно взаємодіяти з різними людьми і до кожного шукати свій підхід.
Також пояснила,  що гроші – це всього на всього ІНСРУМЕНТ.
І найголовніше – ця школа показала, що всі мрії, ідеї, проекти – РЕАЛЬНІ та їх не так важко здійснити! Просто потрібно щось для цього робити кожен день, кожну годину.
І ще одна дуже важлива порада, завжди запитуйте себе:  “НАВІЩО Я ЦЕ РОБЛЮ? “